Ketfort Diyabet Tozu

Pankreasın insülin hormonunu gerektiği miktarda üretememesi sonucunda kandaki şeker düzeyi yükselir.  Bu da şeker hastalığı anlamına gelir. Yani dışarıdan alınan besinler bağırsaklarda parçalanır ve parçalanan bu besinler şekere dönüşür. Şeker kana karışarak hücrelere ulaşır. Bu mekanizmayı İnsülin hormonu gerçekleştirir. Ancak insülin hormonunun yeterli olmadığı durumda hücrelerin ihtiyacı olan şeker yani glikoz üretilemez. 

Böylelikle de kanda glikoz miktarı yani şeker miktarı artar. Ancak diyabet hastalığı kronik bir hastalık olmasına rağmen beslenme düzeni ve desteklenen doğal organik besinler ile kontrol altına alınabilir.  Ketfort bunlardan biridir. Ketfort kekre yemiş adı verilen bir bitkiden üretilir. Özellikle diyabet hastalığının tedavisinde oldukça etkilidir. Kekre yemiş bitkisi üzerinde yapılan araştırmalar kekre yemişin Flavonoid içeriğine sahip olduğunu ve onun da karaciğer onarımı yapan bir bileşenden oluştuğunu tespit etmişlerdir.

Ketfort Nedir?

Ketfort kekre yemiş den üretilen ve bugün sağlık bakanlığı onayı almış özellikle diyabet hastalarına şifa olan organik bir üründür.  Kullanılmaya başladığı andan itibaren açlık şekerini kontrol altına alır.  Bunun yanı sıra tansiyonu düşürür ve kan dolaşımını arttırır. Aynı zamanda kanın incelmesini de sağlar.  insülin oranını dengeleyerek dolayısıyla diyabet hastalarında kan şekerini düşürür.  Buna bağlı olarak karaciğer ve pankreas fonksiyonlarını düzene sokar.  

Yağ dokuları üzerindeki etkisi ile özellikle karaciğer yağlanması adı verilen total kolesterol ve oksitlenmiş kolesterol üzerinde olumlu etkisi vardır.  Vücut direncini ve bağışıklık sistemini güçlendiren etkisi aynı zamanda virüs ve bakterilerin vücutta atılmasını sağlar.  İçeriğinde bulunan Flavonoid vitamin sayesinde kanser riskini azaltır.  

Pankreas Ve Karaciğer Üzerindeki Etkisi

Ketfort saşe pankreas ve karaciğer enzimlerini normale döndürerek hem diyabetik sorunları ortadan kaldırır hem de karaciğer yağlanmasını önler.  Kana karıştığı andan itibaren kandaki oksijen miktarını arttırır.  Dolayısıyla pankreas ve karaciğer üzerinde fonksiyonel bir etki yapar.  Bu etkinin 6 kata kadar çıktığı bilim insanları tarafından kanıtlanmıştır.  İçeriğinde bulunan kekre yemiş bilimsel olarak uzun yıllar araştırılmış laboratuvar testlerinden geçmiş ve bugün özellikle diyabet hastalarına şifa kaynağı olmuştur.

Ketfort Ürün İçeriği

Ketfort içinde 20 saşe bulunan ambalajlarda satılmaktadır. Diyabet tozu olarak da bilinen Ketfort içinde kekre yemiş,  tarçın,  zahter, hibisküs, Yahudi baklası, mahlep, C vitamini ve yüzde bir oranında Acıbadem bulunur. Bu bitkilerin bir arada oluşturduğu kombinasyon diyabet,  karaciğer ve pankreas üzerinde olağanüstü etki yapar.  Ketfort günde 2 kez bir bardak suya atılarak alınması yeterlidir.

Ketfort Nasıl Temin Edilir?

Ketfort 20 saşe eczanelerden veya resmi web sitesi üzerinden sipariş edilebilmektedir. Dilerseniz kapıda peşin ödeme,  dilerseniz kapıda kredi kartı ile ödeme imkânı sunmaktadır. Gerek tip 1 diyabette gerekse tip 2 diyabette veya gizli şeker olan hastalarda %100 tedavi imkânı sağlamaktadır.  İçeriğinde hiçbir kimyasal bulunmaz.  Ürünün tamamı doğal ve organik içeriye sahiptir.