Kullanıcı Yorumları

Günümüzde en yaygın kronik hastalıklardan biri diyabet hastalığıdır. Diyabet hastalığı pankreas tarafından insülin hormonunun yeterli derecede üretilmemesi ile oluşur. Dolayısıyla bununla birlikte insülin üretilemediği için kanda şeker miktarı yükselir. Diyabet hastalığı oluşumu bu noktada başlar.  Ketfort diyabet tozu insülin salgısını arttıran, bununla birlikte karaciğer yağlanması üzerinde da olumlu etkisi olan bir üründür.   

İnsülinin normal düzeyde salgılanması karaciğer yağlanmasının önlenmesi ile birlikte vücutta kilo kaybı oluşmaktadır. Ketfort diyabet tozu kullanımı ile birlikte birbiriyle bağlantılı birbirini etkileyen birçok olumsuzluk aynı anda giderilmektedir.

Ketfort Diyabet Tuzu Kullanan Hastalar Ürün Yorumları

Ketfort 20 saşe kullanımı başladığı andan itibaren maksimum 1 ay gibi bir sürede kan şekeri normal düzeylere çekilir.  Ketfort diyabet tozu kullanan hastaların ortak yorumlarından biri kan şekerinin düştüğü yönündedir. Kan basıncını düşürerek kanın incelmesini sağlar. Bu da hipertansiyon hastalarının tansiyon sorununu da belli oranda ortadan kaldırır. İnsülin hormonunun düzenli salgılanmasını sağlayarak diyabet gibi kronik hastalığı kısa sürede ortadan kaldırır. Aynı zamanda karaciğer ve pankreas enzimlerini düzenler.

Aşırı kilolu hastalarda kan şekerinin dengelenmeye başlaması ve karaciğer enzimlerinin normale dönmesi ile yağ dokusu üzerinde etkili olur ve fazla kiloların atılmasını sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücudun bakterilere karşı direncini arttırır. Ürün tamamen doğal bitkilerden oluşmaktadır.  İçeriğinde hiçbir kimyasal katkı bulunmaz.  %100 doğal ürünlerden elde edilmiştir.