Kullanımı

Günümüzün kronik hastalıklarından biri olan diyabetin tedavi alternatifi olarak üretilen Ketfort diyabet tozu öncelikle bakanlık onaylı eczanelerde satışa sunulmuştur. Diyabet hastaları üzerinde ve aynı zamanda buna bağlı olarak pankreas ve karaciğer enzimleri üzerindeki olumlu gelişmeler hastalığın gerilemesi ile öne çıkmaktadır.  Kekre yemiş bitkisinin başarısı olarak bilinen Ketfort diyabet tozu kullanan hastaların yorumlarına bakıldığında hastalık üzerindeki olumlu etkisi görülmektedir.

Ketfort Diyabet Tuzu Kullanımı

Ketfort diyabet tozu kekre yemiş bitkisi ve yardımcı diğer bitkilerle birlikte oluşturulmuştur.  Özellikle kan şekeri ve karaciğer yağlanması üzerindeki etkisi ile bilinmektedir.  Ürün ambalajı bir kutuda 20 adet saşe biçiminde satışa sunulmuştur.  Günde 2 kez olmak üzere sabah ve akşam bir bardak suya atılan 1 adet saşe yeterli olmaktadır.  Kullanıldığı andan itibaren maksimum 30 gün içinde beklenen etkiyi fazlasıyla göstermektedir.  

Hastalarda kan şekerinin düşmesi karaciğer yağlanması üzerindeki olumlu etkisi yapılan testler sonucunda ortaya çıkmaktadır.  Özellikle günümüzde kimyasal ilaç alımına olan tepki insanları doğal ve organik gıdalara yöneltmiştir. Alternatif tıp adı verilen tedavi yöntemleri bununla birlikte hekimlerin de önerisiyle daha fazla öne çıkmaktadır.

Ketfort Ürün Satışı

Ketfort diyabet tozu eczanelerden temin edilebileceği gibi ürünün resmi web sitesi üzerinden de sipariş verilebilmektedir.  Sipariş formunu doldurarak veya dilerseniz kredi kartıyla dilerseniz kapıda peşin veya kapıda kredi kartı ile ödeme olanağı sağlamaktadır.